PRZYSTANEK POCZĄTKOWY:

PRZYSTANEK DOCELOWY:

O firmie

Istniejemy jako przewoźnik osób od 2002 roku i jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Przedsiębiorstwo – Przewozowo - Handlowe „Libropol” jest kontynuacją Firmy Handlowo - Usługowej Stefan Libront utworzonej w 1989 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, w chwili obecnej dwa pokolenia są zaangażowane w jej tworzenie oraz rozwój i od początku pracujemy na to, aby zawsze nazwa firmy „Libropol” kojarzyła się z rzetelnością i dobrą marką. Świadczymy usługi zarówno w komunikacji miejskiej krajowej, jak i w międzynarodowym przewozie osób. Obecnie obsługujemy dziewięć linii komunikacyjnych wykonując 184 kursy dziennie. Dla państwa wygody stworzyliśmy punkty sprzedaży biletów. Nasze usługi świadczymy dla firm jak i osób prywatnych.


Od początku naszej działalności postawiliśmy główny nacisk na wysoką jakość naszych usług. Bezpieczeństwo jest priorytetem w naszych działaniach, dlatego aby być atrakcyjnym cenowo, staramy się szukać sposobów na obniżenie kosztów działalności poprzez negocjacje cen paliw, części zamiennych, opłat za ubezpieczenia i pomimo, iż zakup nowego autokaru to bardzo duży wydatek, pamiętamy, iż na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać. Nasz tabor to 18 szt. autokarów i busów, z czego zdecydowaną większość stanowią autobusy marki Mercedes: nowoczesne, komfortowe i serwisowane regularnie. Nasza firma dysponuje wykwalifikowanymi i doświadczonymi pracownikami. Posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia, koncesje i zezwolenia na przewóz osób w transporcie krajowym i międzynarodowym.


Proponujemy państwu rzetelne i fachowe wykonanie usług za umiarkowane ceny, możliwe do negocjacji. Nie ma dla nas lepszej reklamy od zadowolonych Klientów, którzy polecają naszą firmę. Taka mobilizacja zobowiązuje.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Przewozowo - Handlowe "LIBROPOL" Sp.J.
Rafał Libront, Ryszard Urbanek, Mirosław Libront, Stefan Libront
38-324 Siedliska 6


tel. kom. +48 604 277 807
tel. kom. +48 660 665 881
e-mail: biuro@libropol.com.pl

Polecane strony

Wyróżnienia

Znajdź nas na Facebooku


Regeneracja dpf filtrów filtra cząstek stałych philips led, bramy garażowe, alarmy, monitoring Dpf Audi, Bmw, Skoda, Volkswagen, VW, Ford, Seat, Fiat, Renault, Peugeot, Citroen dpf scr Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Gorlice, Krosno, Jasło, Rzeszów, Nowy Targ, Stary Sącz, Piwniczna, Zakopane LEDMI Reklama na telebimie ekranie led Dpf Master Flash | maszyna urządzenie do regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP i Katalizatorów