PRZYSTANEK POCZĄTKOWY:

PRZYSTANEK DOCELOWY:

EM Karty

CO TO JEST EM-KARTA?

EM-karta jest to plastikowa, zbliżeniowa karta chipowa, zawierająca dane pasażera, oraz elektroniczną kopię danych biletu miesięcznego, okresowego, oraz wieloprzejazdowego. EM-karta elektroniczny bilet wielokrotnego użytku - wydana jednorazowo, starannie użytkowana może służyć pasażerowi przez wiele lat, ponieważ jej żywotność oceniana jest na 100 000 cykli zapisu/odczytu. Ogólne zasady korzystania z biletu elektronicznego EM karty określa „Regulamin korzystania z EM-karty”. Jedyną zmianą w sposobie korzystania z biletu jest obowiązek każdorazowego zarejestrowania biletu w bileterce po wejściu do autobusu. Ważna jest z paragonem fiskalnym wydawanym w momencie zakupu biletu w kasie biletowej. Należy również pamiętać o obowiązku posiadania paraganu potwierdzającego zakup biletu (posiadanie paragonu jest równocześnie potwierdzeniem ubezpieczenia na przejazd w myśl Prawa Przewozowego. EM-karta upoważnia jej posiadacza do nielimitowanych przejazdów w okresie ważności biletu w niej zapisanego, we wszystkie dni tygodnia. Po "zużyciu" jednego biletu karta ładowana jest ponownie kolejnym biletem.

JAK UŻYTKOWAĆ EM-KARTĘ?

EM-karta nie wymaga specjalnych warunków przechowywania. Nie zaleca się jednak zginania, przetrzymywania w niskich temperaturach (poniżej 4 stopni Celsjusza), poddania na działanie wysokich temperatur (powyżej 50 stopni Celsjusza), gdyż może to doprowadzić do jej uszkodzenia. Należy również unikać przetrzymywania kart w miejscach, w których karta zostałaby narażona na stałe odkształcenie.

REJESTRACJA EM-KARTY W AUTOBUSIE

Pasażer z biletem EM-Karta po wejściu do autobusu przykłada kartę do bileterki w polu czytnika kart (bileterka). Bileterka sprawdza czy bilet jest ważny i potwierdza pojedynczym sygnałem dźwiękowym.

Kontakt z nami

Przedsiębiorstwo Przewozowo - Handlowe "LIBROPOL" Sp.J.
Rafał Libront, Ryszard Urbanek, Mirosław Libront, Stefan Libront
38-324 Siedliska 6


tel. kom. +48 604 277 807
tel. kom. +48 660 665 881
e-mail: biuro@libropol.com.pl

Polecane strony

Wyróżnienia

Znajdź nas na Facebooku


Regeneracja dpf filtrów filtra cząstek stałych philips led, bramy garażowe, alarmy, monitoring Dpf Audi, Bmw, Skoda, Volkswagen, VW, Ford, Seat, Fiat, Renault, Peugeot, Citroen dpf scr Nowy Sącz, Limanowa, Kraków, Tarnów, Gorlice, Krosno, Jasło, Rzeszów, Nowy Targ, Stary Sącz, Piwniczna, Zakopane LEDMI Reklama na telebimie ekranie led Dpf Master Flash | maszyna urządzenie do regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF FAP i Katalizatorów